De A-Solar Tourbag: Go Pro-model
Een perfecte solarbag voor de fietser, deze Pro-uitvoering van de Tourbag. Makkelijk te bevestigen aan het stuur en met een zonnepaneel (2,7 Watt) onder een optimale zonnehoek van 30 graden is dit de ideale stuurtas voor de fietser die niet in onbekend gebied met een lege accu van een GPS of smartphone wil komen te staan. De solartas wordt geleverd met een krachtige batterij van 7000mAh met twee 1A USB aansluitingen welke twee apparaten tegelijk op kan laden. Bijvoorbeeld: je smartphone (Samsung Galaxy, Apple iPhone, Blackberry, HTC, Nokia) en je GPS of camera*. Ook een iPad kan nog tot 70% geladen worden. De batterij is uitneembaar en kan in noodgevallen ook met een USB oplader opgeladen worden. Je kan daar gewoon een USB oplader van b.v. je telefoon voor gebruiken.
Aan de binnenkant van de tas zitten verscheidene vakjes voor telefoon, pasjes, pen en portemonnee. Met de bijgeleverde verstelbare schouderband is dit tevens een handige tas voor de video- of fotocamera. Mocht het minder mooi weer zijn; hij is spatwaterdicht.
* voor enkele apparaten is de eigen USB kabel nodig.
Artikelnummer | TOURBAG |
---|---|
Ean | 8718182270280 |
Fabrikant | Xtorm |
Model | AB313P |
-
Altijd bereikbaar Review by Ron
Prijs Kwaliteit Gebruiksgemak Met deze tas voorop de fiets, kan ik de hele dag mijn tomtom software aan laten op de iPhone, mits natuurlijk de zon schijnt.
(Geplaatst op 05-11-2013)