Remi. Simpel via het stopcontact
Remi is alleen. Alleen op je schuur. Alleen op je garage. Of alleen op je dakkapel of luifel. En Remi prik je met het 10 meter lange snoer gewoon in het dichtstbijzijnde stopcontact. Daarmee heb je direct je eigen energie, Greeny Bros. maakt zonnepanelen simpeler dan ooit!
Los vast
Remi is geschikt voor platte daken en andere vlakke oppervlakken tot 8 meter hoogte. Je hoeft niet in je dak te schroeven, maar zet Remi er gewoon los op. Je begint met een dakbeschermende rubberen mat waarop Remi wordt geplaatst. Om er voor te zorgen dat Remi niet wegwaait, verzwaar je vervolgens het draagframe met een paar (oude) stoeptegels.
Verhuizen
Remi zit niet echt vast, dus kan je volgen als dat moet. Als je verhuist verwijder je de ballast en neem je Remi gewoon mee. Daarmee is Remi ook zeer geschikt voor bij een huurwoning. Je kunt Remi gemakkelijk tijdelijk verplaatsen voor het onderhoud aan een dak.
Alleen is maar alleen
En als je Remi nou heel erg alleen vindt, en je hebt nog wat ruimte voor een broertje... Je mag maximaal 2 van deze zonnepanelen aansluiten via het stopcontact per stoppengroep*.
Wat heb ik nog nodig?
Remi is 1 x 1,70 meter, minimaal 40 cm. vanaf dakrand (zie handleiding). Uitgaande van gangbare stoeptegels (30x30cm) heb je nodig:
- 0-3 meter hoog: 10 stoeptegels
- 3-6 meter hoog: 14 stoeptegels
- 7 meter hoog: 16 stoeptegels
- 8 meter hoog: 18 stoeptegels
Deze ballast wordt niet meegeleverd, maar als je zelf geen stoeptegels hebt zijn ze vaak wel ergens gratis af te halen in de buurt (zie bijv. Marktplaats). Ze zijn evt. ook af te halen bij ons magazijn voor €5 per aangeschafte Remi.
Hoeveel stroom levert Remi?
Bij optimale zuidgerichte plaatsing levert in Noord-Holland deze Remi naar schatting ongeveer 230 kWh per jaar. Bij een gangbare stroomprijs bespaart dit ongeveer € 52 per jaar. In Limburg is dat naar schatting 223 kWh (en ruim €50) per jaar, de rest van Nederland zit daar tussenin. Bij gemiddeld gezinsverbruik bespaar je met één Remi zo naar schatting 7% op je stroomrekening.
*) Het gaat om gangbare groepen met een zekering ("stop") van 16A. Deze beperking geldt alleen als er op dezelfde groep ook verbruikers (andere apparatuur) zouden kunnen worden aangesloten.
Artikelnummer | REMI |
---|---|
Ean | N/A |
Fabrikant | GreenyBros |
Model | Remi |
-
simpel Review by theo
Prijs Kwaliteit Gebruiksgemak stond binnen een kwartier op de schuur geld te verdienen
(Geplaatst op 19-10-2015) -
zeer tevreden Review by Truijers
Prijs Kwaliteit Gebruiksgemak Zeer eenvoudige installatie het is echt een plug and play pakket.
(Geplaatst op 05-03-2014)